Realizované projekty

Realizované projekty, reference. Výběr a popis realizovaných projektů.

Amos Poland je součástí mezinárodní skupiny Amos, která svou činnost zaměřuje na polygrafický trh. Skupina Amos je prodejcem speciálnách polygrafických přístrojů, softwarového vybavení, počítačů, osvitových strojů, skenerů ap. Kromě této hlavní činnosti každá část skupiny disponuje veškerým vybavením, zkušenostmi a kvalifikovanými specialisty v oblasti DTP, tisku ap.
Říjen 2003 - Projekt:
www.amos.pl
Nová grafika a struktura stránek + průběžné aktualizace.
Stav: Aktivní
 
Tisk fotografie. Scan filmu. Vypálení CD, DVD včetně menu. Focení a fotoatelier: průkazové foto, portrét, svatba, modeling. Potisk triček, hrnečků, CD. Digitalizace videa. Tisk oznámení, vizitky, kalendáře. Prodej foto video.
Březen 2010 - Projekt:
PragueGifts.eu
PragueGifts.eu - komfortní způsob, jak nakoupit suvenýry z Prahy. V e-shopu můžete zakoupit plakáty s výhledem na nejkrásnější místa Prahy, puzzle, knihy, průvodci, mapy, hrnky s obrázky Prahy, trička, DVD a mnoho dalších ...
Stav: Aktivní
Duben 2009 - Projekt:
Focení svateb
Focení a videozáznam svateb provádí naši profesionálové mnoho let a díky našim zkušenostem budete mít perfektní památku na svůj velký den. Předáním focení svatby nám končí veškeré vaše starosti s organizací focení, ale i tisku fotografií atd.
Stav: Aktivní
Duben 2009 - Projekt:
Potisk polštářů
Polštářky mnoha vzorů a velikostí potiskujeme vašimi fotografiemi, logy, texty, legráckami apod.
Stav: Aktivní
Březen 2009 - Projekt:
Tisk fotoknihy
Tiskneme fotoknihy prvotřídní kvality. Zdá se vám že na běžné fotografii schází mnoho informací a že jsou fotografie bez rámečků a popisků prostě moc obyčejné? Souhlasíme. Fotokniha vytištěná na fotopapíru a svázaná v pravé kůži to je to co dodá vašim zážitkům odpovídající prezentaci.
Stav: Aktivní
Březen 2009 - Projekt:
Potisk hrnku
Potiskujeme hrnečky a půllitry mnoha barev a velikostí.Fotografie, loga, napisy - to vše lze vytisknout na hrnečky, talířky, misky, dlaždice atd.
Stav: Aktivní
Březen 2009 - Projekt:
Focení na průkaz
Focení na všechny druhy průkazů a dokladů. Zhotovujeme všechny typy fotky na průkaz. Známe a umíme vyfotit a vytisknout fotografie pro všechny.
Stav: Aktivní
Únor 2009 - Projekt:
Focení školek
Fotíme pravidelné zimní a jarní focení ve školách, focení na třídní tabla atd. Naši profesionální fotografové s vámi dohodnou preferovanou variantu fotografií a fotodárků a datum focení.
Stav: Aktivní
Květen 2006 - Projekt:
www.charlessbridge.eu
Stav: Aktivní
Červenec 2002 - Projekt:
www.foceni.cz
Webová rezentace sítě pražských Kodak expressů. On-line objednávky potisku triček, vizitek ap.
Stav: Aktivní
Červenec 2006 - Projekt:
www.axio.eu
Anglické stránky http://www.axio.cz
Stav: Aktivní
Červenec 2002 - Projekt:
www.axio.cz
Stránky reklamní agentury. Zajistíme reklamu v metru, autobusech i tramvajích, nebo formou billboardů.
Stav: Aktivní
 
FotoDarky.cz - dárky pro radost. Trička s potiskem, košil, mikin. Potisk hrnků, talířů, polštářů, ručníků. Vyšívání na trička, ručníky, kšiltovky. Tisk kalendářů, puzzle, plakátů, přání. Rovněž si můžete navrhnout vlastní razítko nebo originální potisk CD/DVD.
Březen 2012 - Projekt:
FotoDarky.cz
V březnu 2012 došlo k přesunu webu na nový, výkonější server. Současně byla optimalizována struktura stránek, přidány nové produkty a funkce. Rovněž byl vylepšen designer potisků a grafická úprava webu.
Stav: Aktivní
Listopad 2009 - Projekt:
FotoDarky.cz
Po změně vlastníka domény, která proběhla v květnu 2009, byl na tomto webu ve spolupráci se společností Artfocus spuštěn e-shop www.fotodarky.cz. V e-shopu si můžete vytvořit a následně koupit různé dárky s Vašimi fotografiemi - kalendáře, polštáře, puzzle, kšiltovky a čepice, misky a talíře a mnoho dlaších dárků a přáníček. Rovněž si můžete navrhnout vlastní razítka nebo originální potisk CD/DVD.
Stav: Aktivní
 
V naší provozovně na Hlavní ulici v Českém Těšíně Vám nabízíme široký výběr šperků, hodinek, bižuterie i dárkových předmětů. Kromě prodeje zboží zajišťujeme také výrobu na zakázku, a to převážně snubních prstenů a křtících hodin.
Leden 2014 - Projekt:
www.klenotnictvi-diadem.cz
Přesun webu na nový server i doménu, nasazení a úpravy CMS
Stav: Aktivní
Prosinec 2004 - Projekt:
InventuraSUITE
Nasazení informačního systému InventuraSUITE pro tvorbu a následnou kontrolu inventur a skladového hospodářství.
Stav: Aktivní
 
Česká společnost působící v oblasti projektování, výroby a montáže ocelových konstrukcí.
Červen 2015 - Projekt:
www.kokor.cz
Nový design a grafika webu, nasazení CMS
Stav: Aktivní
Listopad 2005 - Projekt:
www.kokor.cz
Stav: Aktivní
 
Projektování, montáž a opravy elektrických zařízení. EPS, MaR stabilních hasicích zařízení, kamerové systémy.
Únor 2016 - Projekt:
IBVM Inteligentní domy - www.ibvm.cz
Vítejte ve světě, kde se technologie staly součástí Vašeho domova. Naše technologie MagicHome je připravena stát se součástí Vaší domácnosti!
Stav: Aktivní
Duben 2014 - Projekt:
www.vanous.cz
Stav: Aktivní
Duben 2012 - Projekt:
Online teploměr a termograf
Aktuální venovní a vnitřní teploty nameřené v Praze 8. V tuto chvíli jsou k ASUSu přes 1-Wire sběrnici připojeny dva teploměry DS18B20 a jeden DS18S20. Teploměry jsou umístěny jednak venku za oknem a měří venkovní teplotu (tOUT1 a tOUT2), další pak měří teplotu v místnosti (tIN).
Stav: Aktivní
 
Služby v oblasti zvyšování kvalifikace a odborné způsobilosti osob zajišťujících provoz, údržbu a kontroly vybraných prostředků požární bezpečnosti staveb. Provoz zkušební laboratoře SHZ
Duben 2014 - Projekt:
www.tlpz.cz
Na stránkách jsou zveřejňovány termíny kurzů a školení. Pro účastníky kurzů jsou zde k dispozici materiály a dokumenty ke stažení.
Stav: Aktivní

 
 Reklama: